Создание Департамента доступа к лечению и борьбы с недобросовестной рекламой на базе нашей компании

Пресса осветила создание Всеукраинским Советом Защиты Прав и Безопасности Пациентов Департамента доступа к лечению и борьбы с недобросовестной рекламой на базе нашей компании. Руководителем департамента был избран Владимир Гурлов, директор ЮК "Правовая помощь".

В электронном варианте с информацией о создании Департамент можно ознакомиться на сайтах Pravotoday, Medik, МЕТА и прочих.

Текст материала с портала Pravotoday:

7 березня 2012 року відбулося засідання Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів (далі – Рада), що було присвячене обговоренню негативних тенденцій, які спостерігаються у рекламі медичних і профілактичних препаратів.

Більшість учасників засідання висловили позицію, що для посилення активності Ради в сфері боротьби з недобросовісною рекламою слід сформувати окремий Департамент. Дана ініціатива була підтримана Президією Ради та особисто Президентом Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктором Сердюком.

Учасники засідання вирішили, що Департамент доступу до медичних послуг та боротьби з недобросовісною рекламою (далі – Департамент) слід створити на базі Юридичної компанії «Правова допомога», що є членом Ради. Керівником Департаменту був призначений Володимир Гурлов.

Обрання головою Департаменту Володимира Гурлова та використання Радою ресурсів юридичної компанії, яку він очолює, дозволить організувати роботу із забезпечення доступу до медичних послуг та боротьби з недобросовісною рекламою на високому професійному рівні.

Створений Департамент візьме на себе роботу з:

  • опрацювання скарг громадян на недобросовісну рекламу медичних та профілактичних засобів,та їх юридичного оформлення для можливості захисту порушених прав громадян та пацієнтів;
  • підготовки проектів нормативно-правових актів, що будуть сприяти боротьбі з недобросовісною рекламою в медичній сфері;
  • представництва позиції Ради при розгляді проектів чи змін до нормативно-правових актів, що регулюють рекламу у медичній сфері, на громадських слуханнях та комітетських засіданнях;
  • моніторингу та підготовки аналітичних матеріалів, що будуть висвітлювати ситуацію в Україні навколо порушення вимог законодавства до реклами в медичній сфері;
  • взаємодії Ради з державними органами з питань боротьби з недобросовісною рекламою медичних та профілактичних засобів.
Дата публикации: 15/03/2012

Мы готовы Вам помочь!

Свяжитесь с нами по почте [email protected], по номеру телефона +38 044 499 47 99 или заполнив форму: